hlavný obrázok

28. 10. 20:00
(0 minút)

ONLINE - Facebook

Prezentácia publikácie DRÁMA nie je súťaž

Prvé video bude zverejnené v stredu 28. októbra 2020 o 20.00 hod. na YouTube Divadelného ústavu a na Facebooku festivalu Nová dráma/New Drama. Videá na tému súťaže DRÁMA pribudnú na uvedených sociálnych sieťach každú stredu o 20.00 hod.

Festival uzavrie videoprezentácia publikácie DRÁMA nie je súťaž. Pôvodne malo ísť o oslavu a stretnutie so slovenskými dramatikmi, súčasná situácia si však vyžaduje kreatívne riešenia.

Na YouTube Divadelného ústavu a na Facebooku festivalu Nová dráma/New Drama si budete môcť vypočuť vyjadrenia porotcov súťaže DRÁMA – Vladislavy Fekete (Divadelný ústav), Viliama Klimáčka (Divadlo GUnaGU), Miriam Kičiňovej (Slovenské národné divadlo) a Jána Šimka (RTVS) a zároveň zhodnotenie dvadsaťročnej súťaže DRÁMA, ako aj prínosu projektu Nová dráma/New Drama pre rozvoj slovenskej dramatiky.

Prvé video bude zverejnené v stredu 28. októbra 2020 o 20.00 hod. na YouTube Divadelného ústavu a na Facebooku festivalu Nová dráma/New Drama
. Videá na tému súťaže DRÁMA pribudnú na uvedených sociálnych sieťach každú stredu o 20.00 hod.
 

Publikácia DRÁMA nie je súťaž si záujemcovia môžu zakúpiť v kníhkupectve Prospero na Jakubovom námestí 12 v Bratislave, ako aj v sieti kníhkupectiev na Slovensku či v online knižných obchodoch.